Revolutsiooniline rasvaladestusi lõhustav valutu krüolipolüüs nüüd Eestis. Saada üleliigsed sentimeetrid minema, vabane üleliigsest rasvast – tere unistuste figuur!

Tervislik toitumine ja aktiivne elustiil on küll ühed oluliseimad faktorid soovitud figuuri saavutamisel, kuid tihti takerdutakse aja ja motivatiooni taha. Cryo21 krüolipolüüs aitab probleemsetes piirkondades lõhustada rasvladestusi, kiirendab ainevahetust ning aitab seeläbi saavutada kiiremini soovitud kehakuju ja -kaalu.

Kuidas Cryo21 krüolipolüüs toimib?

Rasvarakkude tavatemperatuur on 34 kraadi – Cryo21 teraapia käigus alandatakse rasvarakkude temperatuuri 34 kraadilt 8 kraadini, mis kutsub esile loomuliku rakusurma ehk apoptoosi. Surnud rakud väljutatakse organismist lümfiringe kaudu protseduurile järgneva 2-3 nädala jooksul. Tulemused on kohesed – juba esimese protseduuri tulemusena väheneb probleemse piirkonna ümbermõõt tavaliselt 2-3%. Rasvarakkude lõhustumise protsess jätkub peale protseduuri veel järgneva 2-5 nädala jooksul. 6 – 10 protseduuriga on nt vööpiirkonnast võimalik kaotada juba kuni 12 cm. Kuna rasvarakud juhitakse läbi lümfiringe kehast välja on tulemused tasakaalustatud toitumise ja piisava kehalise aktiivsuse korral püsivad.

CRYO21 salendav esimene tutvustav seanss ERIHINNAGA!

75/60 min
  • Tule proovi tõhusat rasvarakke lõhustavat CRYO21 salendav kehahooldus erihinnaga 75.- (tavahind üksikseansil 130.-)

Miks Cryo21 krüolipolüüs on tõhus aga valutu? Cryo21 teraapia erineb teistest krüolipolüüs’ il baseeruvatest teraapiatest peamiselt seetõttu, et tegemist on manuaalse teraapiaga, kus intensiivse külmaga töötlemine on ühendatud töödeldava piirkonna lokaalse massaazhiga. Viimane on vajalik, et seadme otsikuga jõuaks rasvkoele võimalikult lähedale, lihtsalt nahapinna töötlemine külmaplaadiga rasvarakkude temperatuuri lõhustumiseni ei alanda. Iga klient on erinev ja meie terapeut kohandab teraapia vastavalt kliendi vajadusele ja soovile ning keskendub konkreetsele soovitud kehapiirkonnale.

Mis toimub Cryo21 teraapiasenassi ajal? Seanssi alguses kantakse töödeldavale kehapiirkonnale spetsiaalset geeli, mille funktsioon on kaitsta nahka külmakahjustuste eest ning samuti aidata kaasa protsessi toimimisele. Geele on erinevate toimeainetega, terapeut valib igaks protseduuriks ja vastavalt kliendile sobiva kombinatsiooni. Seejärel koosmõjus manuaalse massaazhiga töödeldakse spetsiaalse külmaotsukuga nahaalust rasvkudet, et algatada apoptoos (loomulik rakusurm). See tähendab, et loomuliku reakstioonina ekstreemsele külmale rasvaraku kest puruneb ning raku väljutab oma sisu. Rasvaraku tühjenemine kestab protseduurijärgselt vähemalt 14 päeva, tavaliselt rohkem. Rakukesta tühjenedes rakukest kristalliseerub ning väljub samuti organismist.

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Apoptoos ehk loomulik rakusurm

Cryo21 krüolipolüüs ‘i  teraapiat teostab professionaalne terapeut vastavalt iga kliendi individuaalsusele. Terapeut teostab protseduuri algusest lõpuni. Me ei kinnita klienti lihtsalt masinate külge ja Cryo21 teraapias ei ole kõigile sarnaselt teostatavat standardprotseduur.

Cryo21 krüolipolüüs annab tulemusi on tavaliselt näha juba peale esimest seanssi. Nagu enamus teraapiaid, on ka Cryo21 teraapia kõige efektiivsem ja tulemused püsivad kui teraapiat teha kuurina.

Pinguldavad kehahooldused. Protseduuri käigus kutsutakse naha päriskihis ehk dermises esile nn termiline shokk. Nahaalused veresooned ning lümfiringe tõmbuvad külma mõjul kokku ning koheselt järgneva sooja mõjul jälle laienevad. Tekkib nö “pumbaeffekt”, mis aktiveerib piirkonna verevarustust, naha loomulikku elastaani ning kollageeni tootmist ning viib välja jääkaineid. Tulemuseks on nooruslik ja elastne nahk pinguldavate protseduuri järgselt.

Tselluliidiravis kasutame ära samuti temperatuurierinevusest tekkinud verevarustuse ning lümfiringe aktiveerimise efekti. Probleemsest piirkonnast viiakse välja nii jääkained kui liigne kogunenud vedelik ilma sidekude kahjustamata.

Broneeri seanssiaeg telefonil 5309 8636, emaili info@vana.cryoclinic.ee või meie online broneerimissüsteemis:
Online broneering

*Protseduur on turvaline, kuid siiski on mõned vastunäidustused: flebiit, tromboflebiit ning veenilaiendite piirkonnas / rasedus / põletikulised protsessid, ägedad akuutsed haigused /  siirdatud organitega inimesed / külmaallergia, Raynaud’i sündroom